Margret Bilger *, 2 Bilder:
(Graz 1904-1971 Schärding) a) Ruth die Magd., signiert: M Bilger, bezeichnet, Holzschnitt auf dünnem Papier, Blattgröße ca. 30 x 34,5 cm, b) Erdmutter, signiert: M Bilger, bezeichnet, Holzschnitt auf dünnem Papier, Blattgröße ca. 45,5 x 30,5 cm (2)
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
26.06.2018 - 16:29
- Vyvolávací cena:
EUR 220,-
Margret Bilger *, 2 Bilder:
Po-Pá: 9.00 - 17.00
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 26.06.2018 - 16:29 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena:
Všechny objekty umělce