Kolář Jiří (Protivín 1914 - 2002 Praha)
Madona - PF 91, signováno a popsáno na zadní straně J. Kolář P.F. 91, ofset/papír, 24,5 x 32,5 cm (složeno ze dvou listů), lehce poškozeno (Šm)
24.11.2018 - 14:00
- Odhadní cena:
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Typ aukce: | Salónní aukce |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |