Margret Bilger *
(Graz 1904-1971 Schärding) David, bezeichnet, Holzschnitt auf Japanpapier, Stockgröße ca. 27 x 20 cm, unregelmäßiger Blatt- und Stockrand, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
11.06.2019 - 15:07
- Vyvolávací cena:
Margret Bilger *
Po-Pá: 9.00 - 17.00
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 11.06.2019 - 15:07 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena:
Všechny objekty umělce