Franz Moro *
(St. Jakob 1875-1961 Wien) Aus den Lienzer Dolomiten, signiert F. Moro, Aquarell auf Papier, 34 x 23 cm, gerahmt, (Hu)
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
16.07.2019 - 10:08
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Franz Moro *
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
Po-Pá: 10.00 - 17.00
Aukce: | Letní aukce Obrazy |
Datum: | 16.07.2019 - 10:08 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | 11.07. - 16.07.2019 |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH
Všechny objekty umělce
Položky z jiných aukcí
- Karl Hagenauer, Giraffe, Werkstätte Hagenauer, Wien
- DOESBURG: "CLASSIQUE-BAROQUE MODERNE."
- ** - Österr. Nr. 119/132 (ohne Lackstreifen postfr. einwandfrei,