Erich Demmin *
(Ivenack 1911-1997 Berlin) Kanalansicht mit geschäftigen Treiben, monogrammiert E. D., Öl auf Holz, 17 x 24 cm, gerahmt,(Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
18.02.2020 - 10:03
- Dosažená cena: **
EUR 320,-
- Vyvolávací cena:
Erich Demmin *
Po-Pá: 10.00 - 17.00
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 18.02.2020 - 10:03 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | Online |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH
Všechny objekty umělce
Položky z jiných aukcí
- Kaiserin Elisabeth von Österreich - Fußwaschungsbecher 1892,
- Jean Miotte *
- Rolf von Hoerschelmann