Julius von Blaas
(Albano 1845-1922 Bad Hall) Geranientöpfe und Flieder, rückseitig Stempel Nachlass Julius von Blaas, Öl auf Leinwand auf Holz, 28,5 x 22 cm, Passep., gerahmt, (Wi)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
03.03.2020 - 10:16
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Julius von Blaas
Po-Pá: 10.00 - 17.00
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 03.03.2020 - 10:16 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | Online |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH
Všechny objekty umělce