Paul Unbereit
(Berlin 1884-1937 Wien) "Blumenstillleben", unten signiert P. Unbereit, Öl auf Karton, ca. 26 x 38 cm, ovales Passepartout, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
07.06.2017 - 16:18
- Vyvolávací cena:
Paul Unbereit
Expert: Christian Wiesinger
Po-Pá: 9.00 - 17.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 07.06.2017 - 16:18 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 01.06. - 07.06.2017 |
Všechny objekty umělce