Brillantring
Weißgold 750, ein Saphir mit Oberflächenmerkmalen, RW 55, Tragespuren, 6,9 gøG7
31.03.2022 - 10:27
- Vyvolávací cena:
Brillantring
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 31.03.2022 - 10:27 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 24.03. - 31.03.2022 |