Georg Arnold Grabone *
(München 1896-1982 Starnberg) Bergbauernhof, monogrammiert AG, Öl auf Karton, Bildausschnitt 11 x 13,5 cm, silberfarbiger Profilholzrahmen, Altersspuren, Rahmen beschädigt, überstrichen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
30.05.2022 - 15:34
- Dosažená cena: **
EUR 320,-
- Vyvolávací cena:
Georg Arnold Grabone *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 30.05.2022 - 15:34 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | Online |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH
Všechny objekty umělce