Gunter Damisch *
(Steyr/OÖ 1958-2016 Wien) Ohne Titel, 1997, Radierung in Farbe auf Velin, signiert und datiert G Damisch 97, Nr. 3 von 33 nummerierten Exemplaren, Plattenmaße 49,3 x 36 cm, Blattmaße 62 x 45 cm, (RAC)
Expert: Raphael Achterberg, MA
16.12.2022 - 10:48
- Dosažená cena: **
EUR 850,-
- Vyvolávací cena:
Gunter Damisch *
Po-Pá: 10.00 - 17.00
Aukce: | Moderní umění grafika |
Datum: | 16.12.2022 - 10:48 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | Online |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena:
Všechny objekty umělce
Položky z jiných aukcí
- Wiener Silberschale
- Jean Etienne Liotard (Genf 1702 - 1789 ebd.) Nachfolger des 18. Jh. - Kaiserin Maria Theresia (1717 - 1780),
- Poststück - Österr. Monarchie - Kl. Partie
- J. C. Klinkosch - Paar Wiener Kerzenleuchter,