Heinrich Deutsch *
(Vienna 1925-2004, sculptor)
A Standing Female Nude, bronze, light brown patina, one side of the plinth monogrammed, dated HD1984 and numbered 32/15, height 17 cm
Expert: Mag. Elke Königseder
22.03.2023 - 17:20
- Dosažená cena: **
EUR 715,-
- Odhadní cena:
EUR 500,- do EUR 800,-
- Vyvolávací cena:
Heinrich Deutsch *
(Vienna 1925-2004, sculptor)
Expert: Mag. Elke Königseder
Po-Pá: 10.00 - 17.00
Aukce: | Rakouské současné a moderní umění |
Datum: | 22.03.2023 - 17:20 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | 14.03. - 22.03.2023 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH
Všechny objekty umělce
Položky z jiných aukcí
- Milla (Camilla) Weltmann (geb. Wien 1889-?), Tasse und Teller, Entwurf: 1914, Auftraggeber: Österreichischer Werkbund, Wien, Johann Lötz Witwe, Klostermühle, 1914
- "Erzherzog Carl gibt einer Division vom Regiment Klebek den Befehl zur Stürmung von Aspern am 22. May 1809,
- LOUIS VUITTON Multicolor Takashi Murakami Spielkarten,
- Brillant Damenring zus. ca. 0,30 ct
- School of Verona, 17th Century