Franz Ringel *
(Graz 1940-2011) Kasperl am WC., signiert: F. Ringel, datiert: 1968., betitelt, Mischtechnik auf Papier, ca. 61,3 x 70,5 cm, verglast, gerahmt (SLS) Ruf 2.000
Provenienz: Privatsammlung, Oberösterreich
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
09.05.2023 - 15:17
- Dosažená cena: **
EUR 3.900,-
- Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 5.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-
Franz Ringel *
Po-Pá: 9.00 - 17.00
Aukce: | Jarní aukce |
Datum: | 09.05.2023 - 15:17 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 27.04. - 09.05.2022 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH
Všechny objekty umělce