Giuseppe Capogrossi *
(Rome 1900–1972)
Superficie CP/549 c. 1957, mixed media on paper laid down on canvas, 33.5 x 24 cm, framed
Provenance:
Galleria del Naviglio, Milan (photo certificate available)
European Private Collection
Literature:
G. C. Argan (ed.), Capogrossi. Gouaches Collages Disegni, Electa,
Milan 1981, p. 321 , with ill.
Expert: Alessandro Rizzi
Alessandro Rizzi
25.05.2023 - 17:06
- Dosažená cena: **
EUR 11.050,-
- Odhadní cena:
EUR 8.000,- do EUR 12.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 7.500,-
Giuseppe Capogrossi *
(Rome 1900–1972)
Provenance:
European Private Collection
Literature:
Expert: Alessandro Rizzi
Alessandro Rizzi
Po-Pá: 10.00 - 17.00
Aukce: | Současné umění II |
Datum: | 25.05.2023 - 17:06 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | 13.05. - 25.05.2023 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH
Všechny objekty umělce