Paul Flora *
(Glurns 1922-2009 Innsbruck) "Tiroler Hochradfahrer", Radierung auf Velin, signiert Flora, Probedruck, Plattenmaße 19,8 x 30 cm, Blattmaße 33 x 50 cm, (RAC)
Expert: Raphael Achterberg, MA
24.10.2023 - 10:04
- Dosažená cena: **
EUR 338,-
- Vyvolávací cena:
EUR 220,-
Paul Flora *
Po-Pá: 10.00 - 17.00
Aukce: | Rakouský Tisky Gottfrieda Kumpfa, Flora a Zadrazila |
Datum: | 24.10.2023 - 10:04 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | Online |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena:
Všechny objekty umělce