Hugo Darnaut
(Dessau 1851-1937 Merkenstein) Schafe am Heimweg, signiert H. Darnaut, Öl auf Leinwand auf Karton, 21 x 30 cm, gerahmt, schöner Ochsenaugenrahmen (Wi)
Expert: Mag. Susanne Winter
Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375
susanne.winter@dorotheum.at
16.04.2024 - 10:42
- Dosažená cena: **
EUR 750,-
- Vyvolávací cena:
Hugo Darnaut
Expert: Mag. Susanne Winter
Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375
susanne.winter@dorotheum.at
Po-Pá: 10.00 - 17.00
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 16.04.2024 - 10:42 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | Online |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.000,-
Všechny objekty umělce