Edward Harrison Compton *
(Feldafing 1881-1960) Schloss Velden am Wörthersee, signiert: E. H. Compton., datiert: 1901., Aquarell und Deckweiß über Bleistift auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 18,3 x 30,8 cm, verglast, gerahmt (SLS) Ruf 800
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
07.05.2024 - 16:08
- Dosažená cena: **
EUR 1.040,-
- Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.500,-
- Vyvolávací cena:
Edward Harrison Compton *
Po-Pá: 9.00 - 17.00
Aukce: | Jarní aukce |
Datum: | 07.05.2024 - 16:08 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 25.04. bis 07.05.2022 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 3.600,- -
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.000,- -
Vyvolávací cena:
Všechny objekty umělce