Salvador Dali *
(Figueras 1904-1989) Nike - Double Victoire de Samothrace, rückseitig nummeriert: B 409, Künstlersignet: Dali, vollplastischer Bronzeguss, patiniert, auf Säule aus Neroportoro Marmor montiert, Silber (800) Plakette mit Künstlersignet: Dali, datiert: 1973, italienisches Beschauzeichen, Gesamthöhe ca. 30,5 cm, Sockel ca. 8,5 x 8,5 cm (SLS) Ruf 1.000
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
07.05.2024 - 16:57
- Dosažená cena: **
EUR 1.413,-
- Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.800,-
- Vyvolávací cena:
Salvador Dali *
Po-Pá: 9.00 - 17.00
Aukce: | Jarní aukce |
Datum: | 07.05.2024 - 16:57 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 25.04. bis 07.05.2022 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Všechny objekty umělce