Altschliffbrillant Ring ca. 1,70 ct; K-L/vsi2-si1
Weißgold 750 Shape: Old Cut Color Grade: K-L Clarity Grade: vsi2-si1 Fluorescence: None Achtkantdiamanten, 2,2 g, RW 49/50, Rondiste tlw. ausgeschartet
Expert: Mag. Beate Schlöglhofer
Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336
beate.schloeglhofer@dorotheum.at
02.05.2024 - 15:14
- Dosažená cena: **
EUR 2.600,-
- Vyvolávací cena:
EUR 2.600,-
Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336
Po-Pá: 10.00 - 17.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 02.05.2024 - 15:14 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | 04.04. - 30.04.2024 |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH