Ferdinand Stransky *
(St. Pölten 1904-1981 Katzelsdorf bei Tulln) Flötenspieler, signiert Stransky, Öl auf Holz, 71,5 x 51 cm, ohne Rahmen
06.05.2024 - 10:30
- Vyvolávací cena:
Ferdinand Stransky *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 06.05.2024 - 10:30 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | Online |