Ferdinand Stransky *
(St. Pölten 1904-1981 Katzelsdorf bei Tulln) Akt, signiert und datiert Stransky 48, Öl auf Karton, 67x 41 cm, gerahmt,
06.05.2024 - 10:34
- Dosažená cena: **
EUR 340,-
- Vyvolávací cena:
Ferdinand Stransky *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 06.05.2024 - 10:34 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | Online |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH