Julius von Kaan-Albest *
(München 1874- 1942 Berlin), rückseitig betitel "Alte Häuser in Welschnofen", signiert, bezeichnet u. datiert "J. v. Kaan-Albest, Tirol 1927", Öl auf Leinwand ca. 38 x 53 cm, gerahmt
06.05.2024 - 10:21
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Julius von Kaan-Albest *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 06.05.2024 - 10:21 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | Online |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH
Všechny objekty umělce