Ernst Fuchs *
(Wien 1930-2015), 2 Radierungen, "Jakob und Joseph", nummeriert 1709/3000, ca. 19 x 16 cm sowie "ohne Titel" nummeriert 6/100, ca. 23,5 x 16 cm, jeweils signiert "Ernst Fuchs" verglast, gerahmt u. stockfleckig
06.05.2024 - 10:19
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Ernst Fuchs *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 06.05.2024 - 10:19 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | Online |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 3.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena:
Všechny objekty umělce