Erwin Eichinger
(Wien 1892-1950) Die Schachspieler, signiert und bezeichnet oben rechts: E. Eichinger / Wien, rückseitig datiert: 8. Juni 1936, Öl auf Holzplatte, ca. 26,5 x 32 cm, beschädigter Stuckrahmen, Ränder teilweise mit Farbabrieb
Expert: Anton Wilhelm
24.05.2024 - 11:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Erwin Eichinger
Expert: Anton Wilhelm
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
Aukce: | Obrázky a grafika ze všech období |
Datum: | 24.05.2024 - 11:00 |
Místo konání aukce: | Salzburg |
Prohlídka: | Online |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH
Všechny objekty umělce