Gottfried Helnwein *
(Wien 1948 geb.) "Donald Duck", Lithografie in Farbe auf Velin, signiert G. Helnwein, mit dem Trockenstempel der Walt Disney-Productions versehen, Épreuve d'Artiste, Darstellungsmaße 53,8 x 45,1 cm, Blattmaße ca. 70 x 57 cm, gedruckt bei Matthieu/Dielsdorf mit dem Trockenstempel, gerahmt beschrieben, (EW)
Expert: Mag. Elisabeth Wallner
07.05.2024 - 10:02
- Dosažená cena: **
EUR 3.900,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-
Gottfried Helnwein *
Po-Pá: 10.00 - 17.00
Aukce: | Moderní umění grafika |
Datum: | 07.05.2024 - 10:02 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | Online |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 2.400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena:
Všechny objekty umělce