Rudolf Hausner *
(Wien 1914-1995) "Wandertag 3b", 1979, Siebdruck in Farbe auf Velin, signiert und datiert R. Rausner 1979 sowie betitelt, Epreuve d'Artiste, Darstellungsmaße 62,3 x 37,5 cm, unauffälliger Knick in der Darstellung unten rechts, gerahmt beschrieben, gerahmt, (RAC)
Expert: Raphael Achterberg, MA
07.05.2024 - 10:33
- Dosažená cena: **
EUR 520,-
- Vyvolávací cena:
Rudolf Hausner *
Po-Pá: 10.00 - 17.00
Aukce: | Moderní umění grafika |
Datum: | 07.05.2024 - 10:33 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | Online |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
Všechny objekty umělce